![Προϊόν σώμα καλοριφέρ BREM](https://www.pakothermiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/kuadrum-thegem-product-thumbnail-vertical.jpg)
![Προϊόν σώμα καλοριφέρ BREM](https://www.pakothermiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/kuadrum5-thegem-product-thumbnail-vertical.jpg)
![Προϊόν σώμα καλοριφέρ BREM](https://www.pakothermiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/kuadrum4-thegem-product-thumbnail-vertical.jpg)
![Προϊόν σώμα καλοριφέρ BREM](https://www.pakothermiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/kuadrum1-thegem-product-thumbnail-vertical.jpg)
![Προϊόν σώμα καλοριφέρ BREM](https://www.pakothermiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/kuadrum2-thegem-product-thumbnail-vertical.jpg)
Οι ευθείες γραμμές των τετραγώνων σωλήνων συγχωνεύονται για να δώσουν την εντύπωση μιας πλήρους επιφάνειας: οδηγώντας σε μερικές εκπληκτικά αισθητικές λύσεις. Και αυτό δεν είναι όλα. Οι τετραγωνικοί σωλήνες εκπέμπουν περισσότερη θερμότητα από τους στρογγυλούς σωλήνες: όταν ρυθμίζονται δίπλα-δίπλα, τα επίπεδα εξόδου θερμότητας αυξάνονται περαιτέρω. Εκπληκτικά όμορφες γραμμές για μονάδες θέρμανσης και αυξημένη απόδοση θερμότητας.
KUADRUM: καλοριφέρ με τετραγωνικούς σωλήνες 15×15 mm. Σύγχρονη τεχνολογία για νέα ισορροπία. Ο τετραγωνικός σωλήνας προσφέρει εξαιρετική απόδοση θερμότητας και υπέροχη εμφάνιση. Η σειρά των σωλήνων δημιουργεί μια αίσθηση πλήρους επιφάνειας. Το μπροστινό μέρος του ψυγείου Kuadrum μπορεί να είναι: – KQ .. με τετράγωνους συλλέκτες μπροστά.
– KC .. με καμπύλους συλλέκτες μπροστά – K..D είναι διπλή έκδοση με κάθετους ή οριζόντιους σωλήνες.